Ligoninės reorganizavimo informacija

2023 11 03

Pagal Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2023-09-28 sprendimą Nr. T-185 „Dėl sutikimo reorganizuoti viešąją įstaigą Ignalinos rajono ligoninę prijungiant prie viešosios įstaigos Ignalinos rajono poliklinikos“, viešoji įstaiga Ignalinos rajono ligoninė (juridinio asmens kodas 191074260) ir viešoji įstaiga Ignalinos rajono poliklinika (juridinio asmens kodas 195550162) praneša, kad parengtas viešosios įstaigos „Ignalinos rajono ligoninė“ (reorganizuojama) ir viešosios įstaigos Ignalinos rajono poliklinika (dalyvaujanti reorganizavime) reorganizavimo sąlygų aprašas.

Reorganizuojama įstaiga:
Viešoji įstaiga „Ignalinos rajono ligoninė“
juridinio asmens kodas 191074260
teisinė forma – viešoji įstaiga
adresas – Ligoninės g. 13A, Ignalina
registras, kuriame kaupiami ir saugomi duomenys apie įstaigą – Juridinių asmenų registras.

Reorganizavime dalyvaujanti įstaiga:
Viešoji įstaiga „Ignalinos rajono poliklinika“
juridinio asmens kodas 195550162
teisinė forma – viešoji įstaiga
adresas – Ligoninės g. 13, Ignalina

Reorganizavimas bus vykdomas prijungimo būdu, t.y. viešoji įstaiga „Ignalinos rajono ligoninė“ bus prijungta prie Viešosios įstaigos „Ignalinos rajono poliklinika“. Viešojo įstaiga „Ignalinos rajono poliklinika“ perims iš viešosios įstaigos „Ignalinos rajono ligoninė“ visą turtą, teises ir pareigas bei tęs veiklą. Viešoji įstaiga „Ignalinos rajono ligoninė“ baigs savo veiklą kaip atskiras juridinis asmuo. Po reorganizavimo Viešojo įstaiga „Ignalinos rajono poliklinika“ tęs veiklą nauju pavadinimu – viešoji įstaiga Ignalinos rajono savivaldybės sveikatos centras.