1,2% skyrimas

1,2% skyrimas


Gerbiami pacientai, darbuotojai, lankytojai, šiais metais skirkite savo 1,2 procento pajamų mokesčio VšĮ Ignalinos rajono ligoninei!

Ar jau nusprendėte, kam skirsite 1,2 proc. nuo savo sumokėto pajamų mokesčio?

Primename, kad VšĮ Ignalinos rajono ligoninė yra ne pelno siekianti organizacija, besitikinti Jūsų paramos, todėl kiekvienas nuolatinis Lietuvos gyventojas gali skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio dalį ligoninei paremti. Kviečiame Jus nebūti abejingus ir prisidėti prie ligoninės ir jos pacientų gerovės kūrimo paremiant ligoninę iki 1,2 proc. pajamų mokesčio  dalimi. Taip Jūs prisidėsite prie ligoninės ir gydymo sąlygų gerinimo. Jeigu šia teise nepasinaudosite, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete ir panaudojami valstybės nuožiūra.

Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja. Asmuo, pageidaujantis skirti pajamų mokesčio dalį VšĮ Ignalinos rajono ligoninei, turi užpildyti FR0512 V2 formą (Valstybinės mokesčių inspekcijos gyvenamosios vietos teritoriniame skyriuje arba per internetinę bankininkystę adresu deklaravimas.vmi.lt).

Tam, kad kiekvienais metais nereikėtų teikti prašymo, siekiant paremti VšĮ Ignalinos rajono ligoninę, yra numatyta, kad pateikdamas prašymą, gyventojas pasirinktiems paramos gavėjams gali paskirti sumokėto pajamų mokesčio dalį per laikotarpį, kuris apima vienerius praėjusius metus ir po jų einančius ne daugiau kaip 4 metus, iš viso 5 metus.

Dėl Jūsų paramos turėsime didesnes galimybes gerinti savo teikiamų paslaugų kokybę, efektyviau užtikrinti pacientų gerovę ir sėkmingai vykdyti savo veiklą. Įsipareigojame, kad Jūsų skirtos lėšos bus panaudotos efektyviai ir skaidriai.

Visų ligoninės darbuotojų ir pacientų vardu nuoširdžiai Jums dėkojame ir prašome nepamiršti mūsų ir šiais metais.

Kiekvieno iš Jūsų parama mums labai svarbi. Dėkojame už Jūsų paramą, kuri Jums nieko nekainuoja!

Paramos rekvizitai:
VšĮ Ignalinos rajono ligoninė
Ligoninės g. 13A, Ignalina
Įstaigos kodas 191074260
A. s.  LT 447300010083407915
Tel. pasiteirauti (8 386) 52 435

VšĮ Ignalinos rajono ligoninės administracija