Slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugos

Slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugos apima gydymo, slaugos ir kitas minimalias sveikatos būklės palaikymo paslaugas bet kokio amžiaus žmonėms, sergantiems lėtinėmis ligomis, neįgaliesiems bei pacientams, kuriems yra aiški diagnozė ir nereikalingas aktyvus gydymas, netikslinga reabilitacija specializuotuose skyriuose. Šiame skyriuje gydomi ir slaugomi pacientai, kai po gydymosi namuose, ambulatorinė pagalba tampa neefektyvi bei po stacionarinio gydymo, kai yra reikalingas tik palaikomasis gydymas ir slauga. Už slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas apmoka Teritorinė ligonių kasa iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų, bet ne ilgiau kaip 120 dienų per kalendorinius metus.
Gydymo trukmei viršijus 120 dienų, gali būti teikiamos mokamos paslaugos. Vienos paros kaina – 15,00 eurų (kaina patvirtinta Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2015-09-17 sprendimu Nr.T-132). Taip pat šios mokamos paslaugos gali būti teikiamos ir kitų rajonų gyventojams bei pacientams, neturintiems siuntimo ir norintiems gydytis slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje.