Ligoninėje siūlomos odontologijos paslaugos – nuo dantų gydymo iki dantų protezavimo

Vienas svarbiausių žmogaus estetinės išvaizdos elementų – dantys. Kol turime dantis, niekada nepagalvojame, kaip reikėtų šypsotis, kramtyti maistą, aiškiai kalbėti ir laisvai bendrauti jų neturint. Dantų netekimas daro įtaką ir žmogaus emocinę būseną.Terapinis dantų gydymas – tai dantų plombavimas, šalinant kietųjų audinių defektus. Plombavimo metu dantims suteikiama taisyklinga anatomijos forma, spalva ir kramtymo funkcija. Dantų protezavimo tikslas – atkurti trūkstamus dantis bei pagerinti esamų būklę. Dažnai dantų protezavimas tampa paskutiniu viso gydymo etapu, kurį baigus, pacientas gali džiaugtis neįkainojamu dalyku – gražia, sveika ir patrauklia šypsena bei puikia savijauta. Ligoninės odontologijos kabinete pradėtos teikti mokamos dantų gydymo paslaugos. Paslaugos teikiamos visiems pacientams, nepriklausomai nuo to, prie kurio pirminės sveikatos priežiūros centro (poliklinikos) žmogus prisirašęs. Nereikia laukti ilgose eilėse, paslaugos teikiamos greitai ir kokybiškai. Dėl odontologinių paslaugų suteikimo prašome kreiptis į konsultacijų poliklinikos registratūrą tel. (8 386) 53532 arba atvykti į odontologijos kabinetą. Ligoninėje dirbančios gydytojos odontologės Kristina Misiūnaitė ir Dalia Julija Akinskienė džiaugiasi galėdamos savo žiniomis ir patirtimi prisidėti prie Jūsų sveikatos stiprinimo ir gyvenimo kokybės gerinimo. Kviečiame apsilankyti ir dėkojame už pasitikėjimą mumis!

Gydytojų odontologų darbo laikas

Gydytojas odontologas Kab. Nr. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
K. Misiūnaitė 17 800-1600 1300-1600
D. J. Akinskienė 17 800-1300 800-1300