Kviečiame apsilankyti Reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugų skyriuje Ignalinos rajono ligoninėje

Jums patogiu metu bus suteikiamos sveikatinimo paslaugos. Prašome kreiptis telefonais 8-386 53532, 8-386 52435 nuo 8:00 iki 14:00 valandos arba elektroniniu paštu: reabilitacija@ignalinosligonine.lt

Galima įsigyti pavienes procedūras ar paslaugų kompleksus.
Norint padaryti puikią dovaną artimiesiems, draugams, kolegoms siūlome dovanų kuponus.

Jums siūlome:
• Gydomąjį masažą;

• Vandens procedūras:
Perlinė vonia mažina skausmo ir streso pojūtį. Sukelia raminamąjį efektą, pagerina kraujotaką.
Sūkurinė masažinė vonia – tai stimuliavimo ir tonizavimo procesas. Mažina edemas, pagerina judesio diapazoną, atpalaiduoja raumenis.
OLYMPUS DIGITAL CAMERAPovandeninis masažas
taikomas visam kūnui arba atskiroms jo dalims. Masažas atliekamas po vandeniu, naudojant žarną su purškimo antgaliu. Veikia mechaninis ir šiluminis efektai vienu metu. Atpalaiduoja raumenis, skatina kraujotaką ir limfotaką, audinių mitybą, sąnarinio skysčio išsiskyrimą ir medžiagų apykaitą, atpalaiduoja raumenis, padidėja sąnarių ir stuburo paslankumas, stangrėja oda, pagerėja medžiagų apykaita audiniuose.

• Parafino / fango parafino, purvo aplikacijas:

dėl purvo aplikacijų sukeltų organizme poslinkių normalizuojasi įvairios funkcijos, gerėja audinių ir organų kraujotaka, mityba, didėja deguonies įsisavinimas, aktyvėja vidaus sekrecijos liaukų veikla, ypač jeigu ji buvo nepakankama, gerėja įvairių uždegiminio proceso produktų pašalinimas. Dėl šių priežasčių pasireiškia skausmą mažinantis, priešuždegiminis  efektai, aktyvuojasi organizmo apsauginis ir prisitaikymo mechanizmai ir kita.
Fangoparafinas – tai parafinas su vulkaninės kilmės purvo priemaišomis, kurio aplikacijos ne tik malšina uždegiminius procesus, bet ir efektyviai gydo sąnarių ligas. Vulkaninės kilmės priemaišose gausu mineralų ir mikroelementų. Šios šiltos aplikacijos dedamos ant sąnarių, stuburo, ties juosmeniu…Šios procedūros ne tik gerina kraujotaką, malšina sąnarių skausmą, bet ir mažina uždegiminius procesus, sykiu stiprina organizmo imuninę sistemą.

• Haloterapiją (druskų kambarys). Tai ne medikamentinis gydymas dirbtinai sukuriant druskų kasyklų mikroklimatą su pastovia temperatūra ir pastoviu oro drėgnumu.
drusku_kambarysDruskų kambario sienos, lubos, grindys padengtos druskos sluoksniu. Per specialias angas į patalpą pučiamas sausas druskos (NaCl) aerozolis. Druskos dalelės tokios mažos, kad pasiekia, ne tik viršutinius, bet ir apatinius kvėpavimo takus, taip pat lengvai nusėda ant odos paviršiaus. Druska pasižymi priešuždegiminiu, bronchus atpalaiduojančiu, gleives skystinančiu, uždegimą mažinančiu poveikiu, bei saugo kvėpavimo takus nuo infekcijų. Buvimas tokioje aplinkoje teigiamai veikia bendrą žmogaus savijautą. Gydymo eigoje vyksta teigiami imuninės sistemos poslinkiai, sustiprėja imunitetas, kuris priešinasi bakterinei ir virusinei infekcijai.

Paslaugų kainos („Microsoft Word“ formato failas): paslaugu_kainos_2015-04.doc