Darbo pasiūlymas gydytojui anesteziologui-reanimatologui (Ignalina)

VšĮ Ignalinos ligoninė – sveikatos priežiūros įstaiga Utenos apskrityje, teikianti II lygio stacionarines ir ambulatorines paslaugas bei I lygio slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas Ignalinos rajono ir kitų vietovių gyventojams, siūlo darbą gydytojui anesteziologui – reanimatologui.

Mes siūlome:
Galimybę naujomis idėjomis, bei iniciatyva teikiant pasiūlymus prisidėti prie svarbių pokyčių ligoninėje įgyvendinimo;
Galimybę įgyvendinti naujus gydymo metodus, tirti, stebėti, gydyti pacientus turinčius įvairią patologiją;
Ramią ir saugią darbo aplinką;
Visas socialines garantijas (pagalba susirasti butą, mokyklą, vaikų darželį);
Ramią ir saugią gyvenamąją aplinką, kelionę į darbą be spūsčių;
Lankstų, individualų darbo grafiką;
Tobulėjimo galimybes.

Reikalavimai:
Būtina medicinos praktikos licencija pagal gydytojo profesinę kvalifikaciją;
Kruopštumas ir atidumas pildant medicininę dokumentaciją;
Profesijai reikalingos asmeninės savybės (interesai, vertybės, gebėjimai): atsakomybė, gebėjimas analizuoti, gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, komunikabilumas, kritinis mąstymas, etiškumas, organizaciniai gebėjimai, gebėjimas įsijausti į kito žmogaus jausmus, tolerantiškumas, dėmesingumas, psichologinės žinios, darbštumas ir švelnumas.

Mes pasiruošę aptarti tinkamo pretendento lūkesčius, motyvuoti atlyginimu, pasiūlyti lanksčias darbo sąlygas, socialiai atsakingą įstaigos požiūrį į pretendento šeimyninius įsipareigojimus ar visuomeninę veiklą.

Gyvenimo aprašymą (CV) siųskite: info@ignalinosligonine.lt
Skambinkite ir į Jūsų klausimus atsakysime tel. 8 386 52435