Naujas akių ligų gydytojas

Nuo liepos 21 dienos konsultacijų poliklinikoje pradeda dirbti gydytojas oftalmologas JONAS KRETKOVSKIS. Informacija apie gydytojo darbo laiką teikiama konsultacijų poliklinikoje arba tel. (8 386) 53532 .

Gydytojas atlieka profilaktinius regėjimo patikrinimus, tiria regėjimo aštrumą, akių dugną, diagnozuoja ir gydo regėjimo sutrikimus, parenka akinius, šalina svetimkūnius ir atlieka kitas procedūras.
Regėjimas – svarbiausias mūsų jutimas, jungiantis mus su išoriniu pasauliu. Dėmesys pacientui ir profesionalumas – tai būtina sąlyga kuo anksčiau nustatyti galimus susirgimus ir norint išsaugoti gerą pacientų sveikatą. Ligoninės konsultacijų poliklinikoje akių ligų kabinete įrengtas pats moderniausias Japonų gamintojo Topcon kombinuotas diagnostinis įrenginys, galintis vienu metu ištirti net keturis akių parametrus:
– refrakciją – regėjimo sutrikimo laipsnį dioptrijomis
– keratometriją – ragenos gaubtumą
– tonometriją – akių spaudimą
– pachimetriją – ragenos storį
Prietaisas leidžia labai greitai ir ypatingai tiksliai ištirti pacientą jo nevarginant ir nesukeliant jokio diskomforto. Tyrimas atliekamas neprisiliečiant prie akies, todėl nereikalingi nuskausminantys lašai. Galimybė vienu metu išmatuoti akių spaudimą ir ragenos storį leidžia akių gydytojui tiksliai nustatyti pakitimus vienu rimčiausių akių ligų – glaukomos atveju.
Taip pat atliekamas kompiuterinės perimetrijos tyrimas. Perimetrija – akipločio tyrimas, kurio tikslas – išmatuoti žmogaus regėjimo lauką bei įvertinti, ar jis nėra pakitęs.